Pozycjonowanie stron

pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to najefektywniejsza forma reklamy w internecie. Aby skutecznie pozycjonować należy oprzeć działania na dwóch podstawowych filarach: optymalizacja strony i wartościowa treść. Niektóre firmy usiłują nadal sprzedawać obietnice, które w czasach częstych zmian w algorytmie google nie mogą dać dobrych, a co najważniejsze długotrwałych efektów. Od wielu lat nasza firma kładzie największy nacisk na rozbudowę witryn naszych Klientów oraz tworzenie zapleczy w oparciu o wartościowe treści, które mogą wnieść konkretną wartość dodaną w internecie.

Wyróżnia nas to, że pracujemy w oparciu o model raportowania z konkretnie wykonanych prac. Nasi Klienci wiedzą za co płacą i co zostało zrobione. Transparentność to podstawa. Przez wiele lat doświadczeń w SEO wiemy, że jeżeli ktoś gwarantuje uzyskanie jakiejkolwiek pozycji to na 99% stosuje techniki niezgodne z wytycznymi google. A 1% ma po prostu szczęście, że algorytm wyszukiwarki jeszcze tego nie wykrył. Takie strategie dość szybko kończą się karami ze strona google, a cała inwestycja w SEO okazuje się stratą pieniędzy. Dzięki przemyślanej i odpowiednio rozłożonej w czasie strategi SEO - zmiany w algorytmach google działają na korzyść pozycjonowanej strony.

Jeżeli nie interesują Cię krótkoterminowe wyniki z gwarancją TOP10, a szukasz poważnej agencji, z którą możesz budować swój sukces i wiedzieć, za co konkretnie płacisz, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Działaniami SEO zajmie się wyspecjalizowany zespół Marketing4you Sem.