Reklama ADWORDS

pozycjonowanie stron internetowych

Reklama Google Adwords jest jedną z najbardziej skutecznych metod  promocji strony www czy sklepu internetowego. Niewątpliwą zaletą tej formy promocji w wyszukiwarce google jest to, że płacimy tylko za kliknięcia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dzięki poniesionym wydatkom konkretna liczba osób odwiedziła naszą stronę. W zależności od tego czy nasza oferta jest atrakcyjna i konkurencyjna przekłada się to na konkretną sprzedaż. Bardzo ważne jest to, by podczas tworzenia kampanii AdWords odpowiednio dobrać formy reklamy, która musi być dostosowana do profilu działalności klienta. Można tak ustawić reklamę, żeby nie wyświetlała się internautom z innych miejscowości, jeżeli biznes ma charakter lokalny. W przypadku sklepów internetowych dużą popularnością cieszy się reklama produktowa, dzięki której w wyszukiwarce pokażą się zdjęcia naszych produktów. Dzięki remarketingowi reklama może również podążać za Twoim klientem i wyświetlać się w postaci banerów na ulubionych portalach klientów.

Aby zwiększyć liczbę wejść na stronę i pozyskać dobry jakościowo ruch niezbędne jest skorzystanie z usług certyfikowanego specjalisty Google AdWords.

Reklamą AdWords zajmie się profesjonalny zespół Marketing4you Sem, w skład którego wchodzą wyłącznie certyfikowani specjaliści Google AdWords.