Zadzwoń teraz! 883-111-259|biuro@m4you.pl
Kariera 2018-03-06T13:16:20+00:00

Przedstawiciel Handlowy ds. marketingu internetowego
Obowiązki kandydata

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa przed- i posprzedażowa Klientów, budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych, realizację planu sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prezentowanie potencjalnym Klientom oferty handlowej
  • Raportowanie wyników

Wymagania

  • Min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość sposobów promocji i marketingu internetowego (Google AdWords, SEO, Marketing Automation)
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymania z nimi dobrych relacji
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Samodzielność w codziennych zadaniach
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat lub umowa B2B,
  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • Telefon i niezbędne narzędzia sprzedażowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Samodzielne stanowisko oraz bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe
  • Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych
  • Pełne przeszkolenie produktowe

Oczekujemy

  • Silnej motywacji w osiąganiu postawionych celów
  • Umiejętności identyfikowania potrzeb klientów i budowania dobrych relacji biznesowych
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysokiej kultury osobistej

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem.

Wiodąca na rynku grupa w zakresie dostarczania przedsiębiorcom rozwiązań umożliwiających funkcjonowanie ich biznesu w Internecie, od stworzenia strony www, sklepu internetowego poprzez content marketing po dostarczanie niezbędnych narzędzi do zaistnienia w Internecie i osiągania pożądanych pozycji

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Najnowsze wpisy