Reklama Ads

Co to jest Google Ads?
– to płatna reklama w Internecie. Może pojawiać się w wynikach wyszukiwania Google, w witrynach współpracujących z Google i Youtube, w postaci reklam tekstowych, graficznych czy wideo.
– doceniane jest przede wszystkim za szczególnie korzystny rodzaj rozliczenia z reklamodawcą. Za reklamę płaci się wówczas, gdy potencjalny klient w nią kliknie, a nie tylko za samo wyświetlenie reklamy (chociaż taka forma rozliczeń również jest możliwa).
– umożliwia uzyskanie natychmiastowej widoczności w Internecie, niezależnie od tego jaką mamy pozycję w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

– w celu zwiększenia sprzedaży w sklepie internetowym planuje się i wdraża kompleksowe rozwiązania reklamowe poprzez kampanie google ads

Reklama AdWords

Kampania Google Ads. Rodzaje reklam

Reklama tekstowa to reklama Ads Twojej działalności wyświetlająca się w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki ustawionym słowom kluczowym dotrzesz do swoich klientów w chwili, w której aktualnie są zainteresowani oferowanymi przez Ciebie usługami lub produktami.

Reklama tekstowa Kampanie Google Ads

Reklama w sieci reklamowej to reklama Ads, która stanowi graficzną prezentację oferowanych przez Ciebie usług lub produktów. Wyświetla się w witrynach, które współpracują z Google, np. Onet.pl. Reklamy graficzne można kierować ściśle na osoby, które są zainteresowane zakupem oferowanych przez Ciebie usług lub produktów, a także na konkretne witryny, np. branżowe lub witryny, w których występują artykuły zawierające interesujące, z punktu widzenia Twojej działalności, słowa kluczowe lub tematy

Reklama graficzna kampanie google ads

Reklama produktowa to reklama Ads przeznaczona dla e-commerce. Zawiera m.in. zdjęcie produktu z Twojego sklepu, cenę, nazwę sprzedawcy i adres sklepu internetowego. Gdy klient kliknie w reklamę trafia bezpośrednio na stronę produktu w Twoim sklepie.

Reklama produktowa kampanie google Ads

Reklama w YouTube to reklama wideo, która umożliwia dotarcie w atrakcyjny sposób do potencjalnych klientów. Reklama Ads wyświetla się w YouTube, m.in. jako miniaturka filmu z opisem, albo przed filmem, w trakcie lub po jego zakończeniu.

Jak działamy?

Korzyści dla Ciebie

Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany reklamą Ads? Użyj poniższego formularza aby się z nami skontaktować.

    Formularz kontaktowy