O nas


Marketing4you

Profesjonalna agencja oferująca kompleksową obsługę biznesu w Internecie od zaprojektowania strony internetowej lub sklepu internetowego, poprzez ich optymalizację i pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.pl, prowadzenie płatnych kampanii Google AdWords, po szkolenia z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych oraz prowadzenia kampanii AdWords. W ramach świadczonych usług wykonujemy również audyty stron internetowych, ich obsługę IT, a także zajmujemy się prowadzeniem sklepów internetowych. Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski, a teraz także w Europie, m.in. w Niemczech i Francji.


Czym się wyróżniamy?

Projektowanie stron internetowych i sklepów
Projektujemy strony i sklepy internetowe skrojone na miarę potrzeb Klienta. W zależności od konieczności dokonywania częstych zmian na stronie dobieramy odpowiedni rodzaj strony. W przypadku sklepów internetowych dobieramy i wdrażamy odpowiednie jego funkcjonalności. Wykonujemy projekt graficzny i na każdym etapie służymy profesjonalnym doradztwem, uwzględniając nowatorskie i innowacyjne rozwiązania.
Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google.pl
W pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych dążymy do uzyskania długotrwałej przewagi konkurencyjnej. W swoich działaniach kierujemy się wytycznymi jedynie białego SEO.
Prowadzenie płatnych kampanii linków sposnorowanych Google AdWords
Przygotowujemy kampanie Adwords dla Twojej działalności, zarządzamy nimi każdego dnia i opracowujemy miesięczne raporty, abyś miał pełną kontrolę nad wydatkowanymi przez Ciebie środkami.
Audyt strony www
Przeprowadzamy audyt strony www, celem osiągnięcia jej pełnej wydajności i dokonania jej optymalizacji pod kątem pozycjonowania i prowadzenia kampanii linków sponsorowanych.
Optymalizacja stron internetowych
Zoptymalizujemy kod źródłowy Twojej strony w taki sposób, aby była przyjazna dla wyszukiwarki google.pl. Optymalizacja treści to warunek konieczny, aby strona lepiej się pozycjonowała. Zwracamy również uwagę, aby Twoja oferta była odpowiednio wyeksponowana, a treści przyjazne dla użytkownika.
Obsługa IT strony
Problemy z hostingiem, wprowadzaniem rekomendowanych zmian na stronie, instalacją skryptów? Zajmiemy się sprawami na które nie masz czasu.
Szkolenia
Prowadzimy szkolenia z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych oraz prowadzenia kampanii linków sponsorowanych w Google.pl. Nasi trenerzy są praktykami, którzy na bieżąco, każdego dnia, pracują ze stronami i sklepami internetowymi naszych klientów oraz ich kontami AdWords.

Usługi 360° dla Twojego biznesu

Grupa Marketing4you to wiodąca na rynku grupa w zakresie dostarczania przedsiębiorcom rozwiązań umożliwiających funkcjonowanie ich biznesu w Internecie: od zaprojektowania strony WWW, sklepu internetowego poprzez content marketing i dostarczanie niezbędnych narzędzi oraz usług do zaistnienia w Internecie - SEO i AdWords po szkolenia umożliwiające nabycie wiedzy z zakresu e-marketingu.
Swoje usługi świadczymy poprzez wyspecjalizowane jednostki, które są częścią Grupy Marketing4you. W całej Grupie stosowane są jednolite, wysokie standardy jakości.

Podczas świadczenia usług wykorzystujemy dedykowaną platformę, dzięki której klient na bieżąco może śledzić postępy prac, a także zgłaszać swoje sugestie i spostrzeżenia. Jest to nowatorskie rozwiązanie, z którego i Ty możesz teraz skorzystać!