Strony internetowe oraz sklepy

Projektujemy strony oraz sklepy internetowe. Przygotowane przez nas rozwiązania są dostosowane do potrzeb klienta. Szanujemy Twój czas – oprogramowanie którego używamy umożliwia wprowadzanie szybkich zmian w treści czy ustawieniach. Tworząc sklep internetowy dobieramy oraz wdrażamy odpowiednie funkcjonalności takie jak integracja przewoźników czy płatności. Każdy etap prac może być obserwowany przez klienta w systemie do zarządzania projektami.

Google Ads

Każda kampania przygotowywana jest przez certyfikowanego przez Google specjalistę. Kampania jest zarządzana każdego dnia tak, aby maksymalnie zwiększyć jej skuteczność. Dzięki Google Ads osiągniesz natychmiastowe efekty w realizacji celów biznesowych.

Obsługa IT

Jeśli masz problemy z hostingiem, pocztą, instalacją modułów czy wprowadzeniem zmian na stronie – zajmiemy się tym.

Pozycjonowanie stron

Dążymy do uzyskania długotrwałej przewagi nad konkurencją, w swoich działaniach kierujemy się wytycznymi specjalistów.

Audyt stron WWW

Przeprowadzamy audyt strony www, celem osiągnięcia jej pełnej wydajności i dokonania jej optymalizacji pod kątem pozycjonowania i prowadzenia kampanii linków sponsorowanych.

Optymalizacja

Każda strona wymaga optymalizacji w taki sposób, aby była przyjazna dla wyszukiwarki Google. Jest to warunek konieczny, aby uzyskać wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Szkolenia

Nasza firma prowadzi szkolenia z zakresu optymalizacji, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii linków sponsorowanych w Google. Nasi trenerzy są praktykami, którzy na bieżąco, każdego dnia, pracują z dużymi klientami oraz ich kontami Ads.